Granulát NATURAL proti kokcidioze 20kg

Neohodnoceno
 
 

 

 

Dostupnost Na skladě (1 ks)
Cena 247,11 Kč / ks bez DPH
299 Kč / ks    
Kód produktu 586
Značka NATURAL GRANEN
Kategorie Natural Granen
 

Korelace přírodních podlah

Antikokcidióza pro lepší hygienu  podlah .

U holubů, u kterých není  dostatek času k čištění  denně, je přírodní podlahová korelace ideálním řešením.

Přírodní podlaha Korr je přírodní produkt získaný z podzemní lávové horniny.

Zpracováním a přeměnou tohoto porézního materiálu na Korrels má přírodní podlahová korelace výjimečně vysokou schopnost absorbovat vlhkost. 1 kg přírodní podlahová korelace může snadno absorbovat 1 litr vody.

Tak korelace přírodních podlah zajišťuje perfektní hygienu v dovecote. Pokud dojde do styku s trupem holubů, vysuší se ve velmi krátkém čase, takže vývojový cyklus řady parazitů je vyloučen.

Riziko kokcidiózy nebo napadení škůdcem je tak prakticky eliminováno. Přírodní podlaha navíc neutralizuje zápach výkalů.

Pokud mladí usadí velmi vodné výkaly v hnízdě můžete posypeme trochu přírodní Flooring Korrel a kolem misky , přičemž vlhkost a nepříjemný zápach, které mají být efektivně řešena. Působí také jako izolace proti chladu. Přírodní podlahy Korrel zachovává své vlhkost absorbující vlastnosti po dlouhou dobu, takže je úsporné.

Je-li přirozená podlahová korelace vyprázdněna přibližně jednou týdně, může zůstat státem po dobu jednoho roku.

Navíc korelace přírodních podlah, která byla odstraněna z rány, není ztracena. Spolu s výkaly tvoří vynikající hnojivo pro květinovou a zeleninovou zahradu. Korelace přírodních podlah je pro holuby zcela bezpečná.

Je to záruka větší hygieny a suchosti na hřebenech. Mladí holubi rádi leží v přírodních podlahách - Korell. Vaše výkaly rychle vysuší a jejich nohy jsou vždy čisté.

Pytel přírodní Bodenbealgovy korelace je dostačující pro 1,5 čtverečních metrů podlahového prostoru.

Hmotnost 20.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: