Vitaminerál 2,5kg

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Na skladě (2 ks)
Cena 234,78 Kč bez DPH
270 Kč / ks    
Kód produktu 552
Kategorie Natural Granen
 

Přírodní vitaminerální

Vitaminované minerály

Natural Vitamineral obsahuje všechny důležité minerály, které jsou důležité pro vyváženou stravu holubů.

Natural Vitamineral byl vyroben  v roce 1952. Společnost Natural byla prvním výrobcem minerální směsi, zejména pro závodní holuby.

V krátké době získal Natural Vitamineral důvěru chovatelů, protože to byl velký krok vpřed při krmení holubů. V průběhu let Natural Granen neustále zlepšovala skladby a přizpůsobovala je moderním potřebám. Natural Vitamineral obsahuje všechny minerály, které jsou důležité pro vyváženou stravu holubů.

Kromě těchto potřebných minerálů Natural Vitamineral obsahuje vitaminy AD a E, které jsou nutné pro optimální absorpci těchto minerálů. Tyto vitamíny také pozitivně ovlivňují mladý růst a plodnost.

Natural Vitamineral je produkt, který holubi potřebují po celý rok. To je důvod, proč musí být holubům k dispozici po celý rok v samostatné misce.

Holubi přijmou pouze Natural Vitamineral, pokud je jejich tělo opravdu potřebuje. Po návratu závodu, během přepeřování a zvláště během chovu, je nutný přísun vitaminu Natural. Pokud jsou mladí v hnízdě, může se požadavek na vápník na jednoho holuba denně pohybovat na 650 mg.

Natural Vitamineral urychluje růst mladých a zvyšuje odolnost holubů.

Podáváme volně v gritníku .

Hmotnost 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: