Doplňkové krmivo pro holuby - TRICHOCOXAN 1L

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Na skladě
Cena 152,17 Kč bez DPH
175 Kč / ks    
Kód produktu 2024
Značka Patron
Kategorie Patron
Záruka 1 rok
 

TRICHOCOXAN je moderní a účinný přípravek založený na jedinečné kombinaci speciálně vybraných sekundárních biologicky aktivních látek, éterických olejů a rostlinných extraktů. Jeho komplexní vícesměrný vzorec poskytuje ochranu a správné fungování epiteliálních struktur, které tvoří přirozenou mechanickou bariéru, inhibuje růst populace patogenních prvoků (Trichomonas gallinae, Eimeria sp.), Čímž snižuje jejich invazivní možnosti.
Kromě toho aktivuje imunitní odpověď dýchacího a trávicího systému, inhibuje rozvoj zánětu a díky obsahu specifických organických kyselin má silný, přímý preventivní účinek na doprovodné patogeny (Mycoplasma, Streptoccocus sp, E. Coli, Salmonella).
Vysoký a bezpečný obsah vitaminu A, který podporuje regeneraci poškozených sliznic, a vitaminu K, který minimalizuje možnost krvavých modřin, účinek přípravku ještě zesiluje.
TRICHOCOXAN je skutečným průlomem v přístupu k prevenci trichomonadózy, hexamitózy a kokcidiózy, nebezpečných parazitárních onemocnění, která, jak se ukázalo, jsou důležitým omezujícím faktorem u holubů.

Hmotnost 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: