Vážení zákazníci! Snažíme se objednávky doručit co nejrychleji do 1-2 prac. dnů. Vzhledem k extrémnímu nárustu objednávek v tomto období, se může stát, že se tato doba prodlouží na 3-4 prac. dny! Pokud si zvolíte platbu převodem, nebo online karou - tyto objednávky se snažíme expedovat okamžitě, po přípsání platby na náš účet!

Hoštické hnojivo na borůvky 1 Kg

Neohodnoceno
Značka: FORESTINA

Hoštické organické hnojivo, Hnojivo dodává rostlinám nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikroflóru.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Pouze na dotaz
Kód: 733
116 Kč / ks 95,87 Kč bez DPH
Hoštické hnojivo na borůvky 1 Kg
Neohodnoceno
Značka: FORESTINA

Hoštické organické hnojivo obsahuje fermentovaný kravský a koňský hnůj, drcenou a granulovanou rohovinu a přírodní guáno, pocházející z trusu mořských ptáků. Jedná se o čistě přírodní (organický) produkt, bez přídavku průmyslově vyráběných složek. Hnojivo dodává rostlinám nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikroflóru. Pro další výživu rostlin doporučujeme použít kapalnou formu Hoštického hnojiva s guánem.

 

Složení :    5% N + 2% P2O5 + 1% K2O + 0,5% MgO

 

Použití :

Hnojení provádíme na začátku vegetace v dávce 1 – 1,2 kg na 10 m2 a v průběhu vegetace (červen) v dávce 0,8 – 1 kg na 10 m2. Granule zapravíme do půdy a dostatečně zalijeme. V průběhu sezóny doporučujeme používat příslušné kapalné Hoštické hnojivo.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zahradkáře
Hmotnost: 1.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: