PROBAC ENERGY 500G

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Pouze na dotaz
Cena 773,91 Kč bez DPH
890 Kč / ks
Kód produktu 2327
Kategorie DR.Brockamp
Položka byla vyprodána...
 

Probac Energy obsahuje všechny základní živiny, jako jsou vitamíny, aminokyseliny, minerály a stopové prvky, které jsou speciálně přizpůsobeny metabolismu holuba. Kromě toho obsahuje stejnou kombinaci holubů specifických mikroorganismů jako Probac 1000 a osvědčenou kombinaci intestinálních regulačních sacharidů pouze sama o sobě. Díky tomuto složení je Probac Energy univerzálním posilujícím přípravkem na období letů, odchovu a výměny opeření.

Během závodního období je Probac Energy ideálním předkonkurenčním zdrojem energie. Probac Energy by měl být použit dva dny před soutěží společně s Lecithin - Oel. Tímto způsobem holubi získají všechny živiny, které potřebují pro soutěž, a dostanou se do nejlepší kondice. Struma je hladká a má nádhernou růžovo-červenou barvu.

Během období odchovu by měla být Probac Energy podávána jako látka zvyšující odchov, když končí období dojení a kuřatům se začne podávat obilí. Trus je dobře svázaný a kuřatům jsou poskytovány všechny potřebné živiny pro včasný správný růst.

Během procesu línání Probac Energy skvěle pomáhá udržovat rovnováhu ve střevě a imunitním systému, přirozeně a bez užívání drog. Složky Probac Energy byly přizpůsobeny zvýšeným požadavkům při změně opeření a zajišťují nadprůměrnou kvalitu peří. Kromě toho přirozeně posilují imunitní systém.

Probac Energy se ukázal jako vynikající preventivní opatření proti onemocnění holoubat(adeno). Pravidelně se používá, podporuje růst mladých ptáků a zabraňuje usazování a reprodukci střevních parazitů.

Přidejte do jídla, nejlépe s Omega-3-lecitinovým olejem nebo Sedocholem.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: