DETOX PLUS 600g

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
Dostupnost Na skladě
Cena 417,39 Kč bez DPH
480 Kč / ks    
Kód produktu 3455
Značka CEST Pharma
Kategorie CEST Pharma
Záruka 3 roky
 

Detoxikace organismu

POŽITÍ:

Kompletní minerální doplněk s vysokou biologickou dostupností, s protizánětlivými, antiseptickými, antimikrobiálními a antiparazitickými vlastnostmi. Zlepšuje trávení tím, že zvyšuje vstřebávání živin, detoxikuje tělo, pomáhá eliminovat parazity, chrání před kontaminací mykotoxiny (jako je aflatoxin) přítomnými v obilných zrnech. Doporučuje se také při infekcích dýchacích cest, protože má vysušující účinek na sliznice a je přirozeným expektoransem. Bohaté na minerály a stopové prvky, jako je vápník, hořčík, draslík, železo, křemík, síra, kobalt, sodík, chlor, hliník, mangan, měď, jód, selen, chrom, molybden, vanad, rubidium, bór.

SLOŽENÍ:

lyofilizovaný komplex Allium sativum a Cinnamomum zeylanicum, jíl

DÁVKOVÁNÍ:

5 g (1 odměrka) / 1 kg krmiva. Rozmnožování, pelichání a odchov - 2 / týden. Závody – 3. a 4. den po závodě. V chladném období, při onemocněních nebo v důsledku nutričních nedostatků, se podává ve 21denních kúře se 7denními přestávkami, které vyžadují 3 až 7 cyklů.

POZOR:

Nikdy neužívejte současně s léky!

ÚLOŽNÝ PROSTOR:

Skladujte v suchu při teplotě do 25° C. Uchovávejte v původním obalu, chraňte před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: