OBJEDNÁVKY ZASÍLÍÁME DLE POŘADÍ A ZVOLENÉ PLATBY DO 1 - 2 prac dnů . Z důvodu velkého vytížení omezte telefonní hovory prosím pouze na nezbytně nutné, abychom se mohli věnovat přípravě a expedici objednávek . Děkujeme za pochopení.

Krmivo pro drobné hlodavce - morče-křeček

Neohodnoceno
Značka: Fauna Hradil

Krmivo pro drobné hlodavce -morče a křeček

Varianta:
Dostupnost Na skladě Na skladě Na skladě Na skladě Na skladě Zvolte variantu
Kód: 3512/10 3512/5 K 3512/1 K 3512/2 K 3512/3 K Zvolte variantu
321 Kč / ks 161 Kč / ks 34 Kč / ks 68 Kč / ks 102 Kč / ks od 34 Kč / ks 286,61 Kč bez DPH 143,75 Kč bez DPH 30,36 Kč bez DPH 60,71 Kč bez DPH 91,07 Kč bez DPH od 30,36 Kč bez DPH
Krmivo pro drobné hlodavce - morče-křeček
Neohodnoceno
Značka: Fauna Hradil
Krmivo pro drobné hlodavce - morče-křeček
Novinka

SLOŽENÍ:

Kukuřičné vločky, ovesné vločky, hrachové vločky, slunečnice černá-žíhaná, chléb svatojánský, oves nahý, kukuříce žlutá-růžová-popcorn-červená -černá, hrách žlutý-zelený, pšenice, ječmen žlutý-hnědý, kardy, biskupský chléb, burské ořechy, banánové chipsy, čikok červený, dari, proso žluté, paddy rýže, peluška, dýňové semínko, granulované seno,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V sortimentu našeho obchodu naleznete naše osvědčená krmiva pro holuby značky FAUNA HRADIL, které zahrnují nejnovější trendy a inovace v oblasti chovu ptactva. Jsme hrdí na to, že dodáváme komplexní sortiment včetně kompletních krmných směsí, kvalitních krmiv, granulí, gritů, vitamínů a minerálů, které jsou speciálně navrženy pro optimální péči a výživu vašich holubů.

Produkty značky FAUNA HRADIL jsou vytvořeny s ohledem na potřeby chovatelů holubů a dlouholetou tradici kvality. Každý výrobek prochází pečlivým procesem vývoje a testování, aby bylo zaručeno, že splňuje nejvyšší standardy kvality a účinnosti. S našimi krmivy a produkty můžete mít jistotu, že vaši holubi dostanou všechny potřebné živiny pro optimální zdraví, kondici a výkon.

Naše špičkové krmné směsi pro holuby, jsou pečlivě vytvořeny s ohledem na specifické potřeby vašich chovanců. Tyto krmné směsi jsou bohaté na vitamíny, minerály a esenciální živiny, které jsou klíčové pro zdravý růst a optimální výkon vašich holubů.

Naše nabízené minerály pro holuby, jsou navrženy tak, aby poskytovaly vašim ptákům podporu, kterou potřebují pro udržení silných kostí, zdravého peří a celkové vitality. Jsou to nejlepší, co můžete pro své holuby udělat, a budou je držet v špičkové kondici.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich produktů nebo potřebujete poradit s výběrem toho nejlepšího pro vaše holuby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli přinést vašim miláčkům tu nejlepší péči a podporu, kterou si zaslouží.