OBJEDNÁVKY ZASÍLÍÁME DLE POŘADÍ A ZVOLENÉ PLATBY DO 1 - 2 prac dnů . Z důvodu velkého vytížení omezte telefonní hovory prosím pouze na nezbytně nutné, abychom se mohli věnovat přípravě a expedici objednávek . Děkujeme za pochopení.

Omega Oil 500ml Mrowca

Neohodnoceno
Značka: MROWCA

OMEGA OLEJ je přípravek určený pro holuby se speciálními ochrannými vlastnostmi a podporující práci a fungování ptačího těla.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Pouze na dotaz
Kód: 3643
418 Kč / ks 373,21 Kč bez DPH
Omega Oil 500ml Mrowca
Neohodnoceno
Značka: MROWCA
 

Bohatý zdroj lecitinu

VLASTNOSTI A PROVOZ:

OMEGA OLEJ je přípravek určený pro holuby se speciálními ochrannými vlastnostmi a podporující práci a fungování ptačího těla. Lecitin, hlavní složka produktu, se nachází téměř v každé buňce a má mnoho důležitých funkcí. Lecitin je směs mastných sloučenin, zejména fosfolipidů (mastných kyselin), glycerolu, skupiny fosforu, cholinu, inositolu nebo serinu.

POUŽÍVEJTE OMEGA OLEJ:

  • ke zlepšení metabolických procesů
  • ke stimulaci nervového systému
  • za účelem zvýšení účinnosti a urychlení regenerace po fyzické námaze
  • udržet játra ve špičkové kondici
  • k detoxikaci jater od toxinů z prostředí
  • pro lepší vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích.

POUŽITÍ:

Důležité: před použitím protřepat

Denní dávka: 5 ml na 20 holubů (podávat v krmivu)

V období línání: 2x týdně

Během závodní sezóny: 2x týdně

V období odchovu: 3x týdně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro holuby
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme spolehlivým dodavatelem veškerých doplňků pro holuby značky MROWCA. Naše nabídka je bohatá a zahrnuje široký sortiment produktů renomované firmy MROWCA, jako jsou kompletní krmné směsi, krmiva, grity, vitamíny a minerály, které jsou pečlivě navrženy s ohledem na specifické potřeby chovu holubů.

Všechny doplňky pro holuby, krmiva a krmné směsi, které nabízíme, jsou skladem, což znamená, že jsou ihned k dispozici k odběru. Díky naší rozmanité škále produktů si můžete být jisti, že u nás najdete veškeré potřebné vybavení pro zajištění zdraví a vitality vašich holubů.

Náš odborný tým ve FAUNA Hradil, Přerov je připraven poskytnout vám individuální poradenství a pomoc při výběru toho nejlepšího pro váš chov. S námi máte jistotu, že vaši holubi dostanou péči a vybavení odpovídající jejich potřebám. Dejte svému ptactvu to nejlepší, co můžete!