Z důvodu velké vytíženosti prosíme zákazníky, aby telefonické hovory omezili na nejnutnější. Děkujeme.

Kost sépiová 10cm(+/-3cm) bal.20ks

Neohodnoceno

Sépiová kost je kvalitní zdroj snadno přijímatelného organického vápníku pro domácí chovy mnoha druhů zvířat, obzvláště pro papoušky, želvy, ještěry, hlemýždě.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Pouze na dotaz
Kód: 4176
275 Kč / ks 245,54 Kč bez DPH
Kost sépiová 10cm(+/-3cm) bal.20ks
Neohodnoceno

Sépiová kost je kvalitní zdroj snadno přijímatelného organického vápníku pro domácí chovy mnoha druhů zvířat, obzvláště pro papoušky, želvy, ještěry, hlemýždě. Obsahuje minimálně 30% využitelného vápníku a 0,03% fosforu.  (Minerální vápník např. lidské tělo zužitkuje jen z necelých 5%).

Doporučuje se také v kombinacích s jinými látkami jako vhodný doplněk vápníku pro lidský organismus. Je nepostradatelnou součástí asijské přírodní medicíny.

Sépiová kost  je redukovaná původní schránka dvoužábrých hlavonožců, kmen měkkýšů. U řádu sépie dlouhým vývojem pozměnila svůj význam a stala se vnitřním orgánem - přestala plnit úlohu úkrytu a stala se vnitřní oporou těla ve formě sépiové kosti (sepionu). Je z modifikací uhličitanu vápenatého, převážně aragonitu. Tvořena je pevným kalcitem na spodní straně, ke kterému přiléhá porézní, křehká vrstva s mnoha mikroskopickými plynovými komůrkami uspořádanými do lamel. Podle druhu sépie bývá její tvar oválný, kopinatý nebo kosodélnikovitý, bývá přibližně stejně dlouhá jako plášť. S růstem sépie přirůstají jednotlivé lamely sépiové kosti, u tropických druhů jedna denně, u chladnomilnějších jedna za dva až tři dny.

 

Sépiová kost broušená

Sépiové kosti jsou mechanicky očištěny od všech organických zbytků a stop zabarvení kostí. Ostré lámavé a "prázdné" okraje bez využitelného vápníku jsou obroušeny. Kosti mají díky obroušení povrchové vrstvy jasně bílou barvu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro papoušky a exoty
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Roboran H 250g
Roboran H 250g
Na skladě
62,50 Kč bez DPH
70 Kč

Vitamíno-minerální přípravek pro psy, kočky, králíky a kožešinová zvířata, výrazně ovlivňuje kvalitu srsti.

Kód: 5339
39582 roboran pro exoty s betaglukany 100g
142,86 Kč bez DPH
160 Kč

Kombinovaný vitamíno-minerální přípravek s betaglukany, který složením a vzájemným poměrem jednotlivých složek odpovídá potřebám okrasného ptactva.

Kód: 3649
13014 ACIDOMID E 1000 800x800x96dpi
131,25 Kč bez DPH
147 Kč

Doplňkové krmivo pro exoty.

Prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií

Kód: 1943
PD
od 241,07 Kč bez DPH
od 270 Kč

Kompletní krmivo pro velkého papouška.

 

+ další
Kód: 593/5 K
PN sklep 2 150x193
od 178,57 Kč bez DPH
od 200 Kč

TN – Krmivo pro ptáky s příchutí "TropiNest" VITA-ORGANIC

Vhodná pro druhy jako:
kanáry, pěnkavy, andulky, korely, hrdličky, pěnkavy, malí papoušci a holubi diamantoví.

Všestranná směs pro rozmanité voliéry – přirozená rozmanitost a vyvážená výživa.

+ další
Kód: 4949/5 K
banan platky
Novinka
Banánové chipsy - plátky - sušené
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Na skladě
od 35,71 Kč bez DPH
od 40 Kč

Křupavé banánové plátky jsou jemně slazené a bohaté na horčík a draslík.

+ další
Kód: 3622/200
tycinky avicentra s vejci s medem pro andulky 2ks default
31,25 Kč bez DPH
35 Kč

Tyčinky s vejci a medem - doplňkové krmivo pro andulky. Vhodné jako doplněk stravy pro malé a střední exotické ptactvo

Kód: 4161
EGGG
od 98,21 Kč bez DPH
od 110 Kč

Suché vaječné krmivo pro všechny druhy ptáků

+ další
Kód: 4787/1 K
Senegalské proso červené v klasech FAUNA
Senegalské proso červené v klasech FAUNA
Průměrné hodnocení produktu je 3,2 z 5 hvězdiček.
Na skladě
od 66,96 Kč bez DPH
od 75 Kč

Senegalské proso červené v klasech. Cena za posledních 30dní 15kg -1950kč

+ další
Kód: 4013/500
Sepiová mozaika 250g
25,89 Kč bez DPH
29 Kč

Doplńkové minerální krmivo  pro ptactvo.

Kód: 4016
Sepi  1ks
Sepi 1ks
Momentálně nedostupné
10,71 Kč bez DPH
12 Kč

Doplńkové minerální krmivo pro ptactvo.

Kód: 3725
Kost sépiová zlomky 250g
176,79 Kč bez DPH
198 Kč

Sépiová kost je kvalitní zdroj snadno přijímatelného organického vápníku pro domácí chovy mnoha druhů zvířat, obzvláště pro papoušky, želvy, ještěry, hlemýždě.

Kód: 4179
PDO - Velký papoušek ARA
PDO - Velký papoušek ARA
Průměrné hodnocení produktu je 3,6 z 5 hvězdiček.
Na skladě
od 254,46 Kč bez DPH
od 285 Kč

Kompletní krmivo pro velké papoušky s ovocem a zeleninou.

 

+ další
Kód: 3640/5 K
egg
Novinka
139,67 Kč bez DPH
169 Kč

Vaječná směs  s medem pro andulky a mále papoušky - nutribird gold patee parakeets & small parrots 1kg

Kód: 5583
knoblamin e pro exoty cesnekovy olej 500ml
Knoblamin Exot 500ml
Momentálně nedostupné
286,61 Kč bez DPH
321 Kč
Česnekový extrakt proti střevním parazitům.

 

Kód: 4064
KS
od 241,07 Kč bez DPH
od 270 Kč

Kompletní krmivo prop kanáry.

+ další
Kód: 4469/5 K