Power Oils 500ml

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Na skladě
Cena 247,83 Kč bez DPH
285 Kč / ks    
Kód produktu 111
Značka MROWCA
Kategorie MROWCA
 

VLASTNOSTI A FUNKCE:
Power olej je vynikajicím opatřením k udržení vysokého zdraví vašich holubů. Přípravek je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, které usnadňují průtok krve a zvyšují sílu kontrakce srdečního svalu, což se promítá do výsledků letu. Správně zvolené složení olejů zvyšuje kondici a zvyšuje energetické zásoby. Power Oils je vyvážená směs přírodních olejů živočišného a rostlinného původu. Rybí olej obsažený v produktu byl získán pouze z mořských ryb (treska, losos, makrela) a je zdrojem velmi cenných živin, které se v rostlinných olejích nenacházejí. Přípravek obsahuje také esenciální mastné kyseliny, tzv EFA (včetně omega-3, omega-6 a omega-9). EFA a lecitin obsažený v sójovém oleji podporují koncentraci a paměť. Musí být dodávány do těla holuba jídlem, protože je nemohou syntetizovat samy.

Oleje Power Oils dokonale promastí jídlo, zlepší jeho chuť a hlavně výrazně zvýší jeho energetickou hodnotu. Kromě toho podporuje udržování zdravé pokožky a jejích produktů (peří, drápy). Pamatujte, že energie holuba na krátkou vzdálenost je odvozena ze sacharidů (cukrů). Při letech nad 450 km po vyčerpání zásob cukru získávají holubi energii z tuků.

 

INDIKACE:
Pomocí motorových olejů můžete:
• dodávat energii během dlouhých a tvrdých soutěžních letů,
• podporovat pružnost kloubů,
• podporovat ptáky během období línání, kladení vajec a chovu kuřat,
• podporovat dobrou úroveň imunity ptáků.

DÁVKOVÁNÍ:
• Závodní období: 1 polévková lžíce večer 1 den před letem (asi 8 ml) na 1 kg krmiva. Před tvrdým letem lze přípravek podávat ráno a večer.
• Příprava na chov a odchov mláďat: 6 ml / 1 kg krmiva, dvakrát týdně.
• Moulting: 5 ml / 1 kg krmiva, 3krát týdně.

SLOŽENÍ (v 1 L):
KRMIVÉ MATERIÁLY: rybí olej (10.4.6); řepkový olej (2.20.1); sojový olej (2.20.1); slunečnicový olej (2.20.1); živočišný olej (9.2.1); lněný olej (2.20.1)
ANALYTICKÉ SLOŽKY: surový popel 1%

Před použitím protřepejte! Přírodní sediment je způsoben přítomností lecitinu v oleji. Udržujte pevně uzavřené. Chraňte před světlem a vysokými teplotami.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: