Oznamujeme termíny řádných dovolených našeho eshopu  11.7. - 14.7.  a  1.8. - 8.8. 2024 v tomhle období budou pouze přijmány objednávky. Expedice přijatých objednávek v těchto termínech bude tedy nejdříve 15.7.  a  9.8. Děkujeme za pochopení.

Bopon-hnojivo na trávníky-zaplevelený 1kg BROS

Neohodnoceno

Hnojivo na trávníky.

Dostupnost Na skladě
Kód: 3871
117 Kč / ks 96,69 Kč bez DPH
Bopon-hnojivo na trávníky-zaplevelený 1kg BROS
Neohodnoceno

Popis:
Speciální hnojivo na péči o trávníky zarostlé plevelem. Vhodné složení umožňuje udržet trávník hustý a bez plevele. Snadno asimilovatelný dusík posyktuje intenzivní růst trávy a zabraňuje vývinu a dorůstání plevele. Speciálně vybrané minerály zajistí, že trávník bude hustý, zdravý a hezky zbarvený. Při posypání a zavlažování se hnojivo rozpouští a proniká do půdy, kde ho absorbují kořeny trav. Uvolňování hnojiva je regulováno přírodními faktory: vlhkostí a teplotou. Hnojivo může zanechat hnědé skvrny na betonových, keramických a kamenných površích. Pokud se hnojivo rozype mimo trávník, okamžitě jej posbírejte a zbytky omyjte vodou. Skvrny smyjte roztokem kyseliny citrónové.

Použití:
Hnojivo se po rozsypání a zalití rozpouští a proniká do půdy, odkud ho čerpá kořenový systém trav. Uvolňování hnojiva řídí přirozené faktory: vlhkost a teplota.

1. posekejte trávník

2. změřte doporučenou dávku

3. hnojivo rovnoměrně rozsypte na trávník

4. dostatečně zavlažujte trávník

Dávkování:

  • trávník - jednou za měsíc - 20 g / m2

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zahradkáře
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

seno luční
296,43 Kč bez DPH
332 Kč

Přírodní objemové krmivo.

Kód: 3849