Vitamínový přípravek doplněný o minerály. Při pravidelném podávání je vidět zlepšující se výkony holubů. Může se podávat vždy, když organismus holuba potřebuje doplnit vitamíny.Zvláště po těžkých závodech, po zatížení organismu.
Návod k použití:
multivitamin GERWIT - W s 18 vitamíny je určen pro podávání v pitné vodě nebo na krmivu. Podávame během chovu, přepeřování, závodní sezóny, během výstav nebo vždy, když organismus vitamíny potřebuje.
Dávkování:
Během závodní a chovné sezóny : 10ml na 2litry pitné vody nebo 1,5 kg krmiva 2x týdně.
V době klidu: 10ml na 2litry pitné vody nebo 1,5 kg krmiva 1x týdně. Po antibiotické léčbě podáváme přípravek několikrát týdně.
V době závodní sezóny v den závodu nepodávat!
Doplňkové parametry
Kategorie: | Vitamíny a minerály pro holuby |
---|---|
Hmotnost: | 0.5 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nabízíme produkty pro holuby společnosti RÖHNFRIED. V této kategorii naleznete vše pro chov holubů od značky RÖHNFRIED - doplňky stravy pro holuby, vitamíny, minerály a grity.
Podobné produkty

Trvanlivost 10/23