Z důvodu velké vytíženosti prosíme zákazníky, aby telefonické hovory omezili na nejnutnější. Děkujeme.

ELEKTROLYT holub 1000 ml Benefeed

Neohodnoceno
Značka: BENEFEED

Pro rychlou regeneraci sil a prevenci dehydratace

Dostupnost Na skladě
Kód: 140
465 Kč / ks 415,18 Kč bez DPH
ELEKTROLYT holub 1000 ml Benefeed
Neohodnoceno
Značka: BENEFEED

Pro rychlou regeneraci sil a prevenci dehydratace
Přesně vypočtený a dlouhodobě ověřený poměr účinných látek rychle a účinně pomůže holubům v regeneraci sil po náročném závodě. Velice rychle dojde k vyrovnání tekutin v buňce, na minimum se zkracuje svalová únava, což je nezbytné zejména v závodní sezoně.

ELEKTROLYT je vysoce účinný přípravek s ob­­­sa­­hem elektrolytů umožňující velmi rychle a spo­­­lehlivě příjem kationtů, aniontů a snadno využitelných uhlohydrátů. Má přímý vliv na rozložení tekutin v těle a přenos elektronáboje ve svalech a tím i vyšší výkonnost. Při zátěži účinně brání úniku elektrolytů z organismu.

ELEKTROLYT také vyrovnává ztrátu minerálních látek při průjmech a jiných onemocněních. Podává se při svalové únavě, metabolické zátěži organismu a v případech, kdy hrozí přehřátí organismu (např. z horka). Zabraňuje dehydrataci organismu a tím i možnému uhynutí.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti. 

Složení:

  • minerální látky
  • vitamíny
  • přírodní látky
  • upravená pitná voda

Krmný návod:

Podává se 1 den před letem a 2 dny po příletu ze závodu, dále se podává v horkých letních dnech, při průjmech a horečkách v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody. Pokud nepodáváte do napájecí vody, je nutné zajistit holubům dostatek vody!

Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat. Seznam těchto výrobků najdete níže na této stránce, je zde však uvedeno pouze jedno balení každého výrobku. Další balení najdete v příslušné kategorii produktů.

Skladování:

Skladovat v suchém a temném prostředí v původních uzavřených obalech. Po otevření postupně spotřebujte, výrobek již dlohodobě neskladujte. Mikroskopické pevné částečky a mírný sediment je dán obsahem přírodních látek a není na závadu výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály pro holuby
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

logo_shoptet_benefeed

Kvalitní výživa pro holuby, exotické ptáky, drůbež a králíky

V naší nabídce najdete široký sortiment prémiových produktů značky BENEFEED, která patří mezi špičku v oblasti výživy a doplňků stravy pro holuby, exotické ptáky, drůbež i králíky. Jsme hrdí na to, že vám můžeme přinášet kvalitní krmiva, vitamíny, minerály, preventivní přípravky a další doplňky, které jsou pečlivě vyvíjeny s ohledem na zdraví a kondici vašich zvířat.

Proč si vybrat produkty BENEFEED?

  • Komplexní výživa pro holuby, papoušky, slepice, křepelky i králíky

  • Podpora zdraví, imunity, vitality a reprodukce

  • Produkty vyvíjené s odborníky na výživu a chov

  • Ověřená kvalita a účinnost

  • Ideální řešení pro začínající i zkušené chovatele

Díky naší úzké spolupráci se značkou BENEFEED garantujeme, že nabízíme pouze to nejlepší pro zdraví a výkon vašich zvířat. Ať už potřebujete vitamíny pro chovné období, minerální doplňky pro správný růst nebo přípravky pro prevenci onemocnění, v našem sortimentu najdete přesně to, co hledáte.

Pro holuby, exotické ptáky, drůbež i králíky

  • Holubi - přípravky pro závody, chov i regeneraci

  • Exotičtí ptáci - podpora peří, imunity a kondice

  • Drůbež (slepice, křepelky, perličky) - lepší snáška, zdravý růst a silná imunita

  • Králíci - zdravé trávení, lesklá srst a prevence nemocí

Odborné poradenství a individuální přístup

Ve FAUNA Hradil vám rádi poradíme s výběrem těch nejvhodnějších produktů. Ať už chováte domácí drůbež, závodní holuby, exotické papoušky nebo králíky, vždy vám poskytneme profesionální podporu a poradenství na míru.

➡️ Neváhejte nás kontaktovat - jsme tu pro vás a vaše zvířata, abyste dosáhli skvělých výsledků a zdravého chovu.

Podobné produkty

269 sedochol 1l
276,79 Kč bez DPH
310 Kč
Kód: 1676
vitami
525 Kč bez DPH
588 Kč
735 Kč (–20 %)

Cena za posledních 30dní 735kč.

VITAMINO PLUS je vitaminový komplex, který má zásadní roli pro zdraví

a správné fungování holubího těla.

Kód: 4490
FLY
385,71 Kč bez DPH
432 Kč
540 Kč (–20 %)

Fly Power je založen na komplexu živin s fyziologickou úlohou, který zajišťuje zvýšení sportovního výkonu na jedné straně a zlepšení životních funkcí na straně druhé.

Kód: 3610
Aminomax Plus 1l  Mrowca
366,07 Kč bez DPH
410 Kč

Aminomax Plus je správně vyvážené složení aminokyselin a vitaminů potřebných pro správné fungování metabolických procesů.

Kód: 417
BDC
Novinka
258,93 Kč bez DPH
290 Kč

Pivovarské kvasnice s dextrózou a vitamínem C jsou výjimečným produktem pro poštovní holuby s vysokou biologickou hodnotou,

Kód: 3810
Tricho-kokci 500ml Mrowca
140,18 Kč bez DPH
157 Kč

TRICHO-KOKCI je specializovaný přípravek usnadňující kontrolu kokcidiózy a trichomonadózy (žlutá hrudka v zobáku) u holubů..

Kód: 378
biotics tab 1536x1536
207,14 Kč bez DPH
232 Kč
290 Kč (–20 %)

Obsahuje pre a probiotické bakterie nezbytné pro střevní flóru, odolné vůči různým typům antibiotik a vytváří anaerobní prostředí, které podporuje množení prospěšných bakterií a tím omezuje množení infekčních zárodků.

Kód: 3574
Eukaliptus 1l Mrowca
209,82 Kč bez DPH
235 Kč

Eukaliptus je speciální přípravek obsahující ve svém složení esenciální olej z eukaliptu a vitamínu A.

Kód: 416
Pulmotix  500ml Mrowca
245,54 Kč bez DPH
275 Kč
Kód: 112
KARNIVIT holub 1000 ml
354,46 Kč bez DPH
397 Kč

KARNIVIT obsahuje specifický komplex látek zlepšujících reprodukci holubů ve Vašem chovu.

Kód: 706
Bio-Air-Fresh Rohnfried  400ml
285,12 Kč bez DPH
345 Kč

Sprej pro holuby - závodníky, obsahující bylinné  esenciální oleje

Kód: 668
Pivovarské kvasnice sypké odhořčené se syrovátkou a česnekem
od 107,14 Kč bez DPH
od 120 Kč

Sušené pivovarské kvasnice zajišťují přísun přírodních vitamínů skupiny B. Pivovarské kvasnice mají pozitivní vliv na trávení, růst a zvyšují odolnost proti nemocem a stresům. Kvasnice jsou obohacené o syrovátku, soju a česnek.

+ další
Kód: 3732/1 K
2016 0065 Rozitol Flasche
238,39 Kč bez DPH
267 Kč
Kód: 1742
HERBASAN
364,29 Kč bez DPH
408 Kč
510 Kč (–20 %)

Cena za posledních 30dní 510kč

HERBASAN je přírodní alternativou k užívání antibiotik, která podporuje udržení dobrého celkového zdravotního stavu posílením imunitního systému a účinnou kontrolou patogenních agens, jako jsou E. coli, Salmonella, Pasteurella a Mycoplasma

Kód: 4985
Naturaline 1L  Natural Graner
218,75 Kč bez DPH
245 Kč

Doplňkové krmivo pro holuby

Extrakt z bylin a zeleniny 

Kód: 548
IMPACT 100ml
IMPACT 100ml
Na skladě
350 Kč bez DPH
392 Kč
490 Kč (–20 %)

Cena za posledních 30dní 490kč

IMPACT je produkt, který přináší revoluci do závodění a pomáhá holubům exponenciálně zvyšovat jejich rychlost.

Kód: 3747