Doplňkové krmivo pro holuby - Naturaline 1L

Neohodnoceno
 
 

Extrakt z bylin a zeleniny 

Dostupnost Na skladě
Cena 178,26 Kč bez DPH
205 Kč / ks    
Kód produktu 548
Značka NATURAL GRANEN
Kategorie Natural Granen
 

 

Naturaline přírodní přípravek .

Koncentrovaný extrakt ze zeleniny a vybraných bylin

Zelenina a byliny používané k výrobě Natural Naturalinu byly pečlivě vybrány pro jejich příznivé účinky na dýchací cesty a trávicí systém.

Přírodní přírodní látka je odvar z čtrnácti vybraných zelenin a bylin. Přírodní přírodní látka obsahuje kromě jiného prvky, které zvyšují všeobecný odpor holubů. Kromě aktivních účinných látek přírodního Naturaline obsahuje mnoho dalších prvků, které podporují léčivé účinky léků tím, že urychlí nebo zpomalí jejich používání ze strany zažívacího traktu.

Natural Naturaline přirozeně vyrovnává pH přirozeným způsobem. Zelenina a bylinky byly pečlivě vybrány pro svou účinnost při trávení a respiraci.

Holubi, kteří pravidelně dostávají Natural Naturaline do pitné vody, mají růžové prsíčko, takže si můžete být jisti, že jejich krev neobsahuje toxiny. Peří je lesklé a hedvábné měkké. Barva a záře očí hovoří samy za sebe.

To vše jsou jisté náznaky, že holub je v dobrém zdravotním stavu. Je tedy odolnější vůči onemocnění a může lépe fungovat.

Doporučujeme použití přírodního přírodního oleje , stejně jako při průjmech způsobených např. Bakteriemi a během celého roku jako prevence nemocí a stability trávicího systému.

Dávkování

1 polévková lžíce přírodního naturinu na litr pitné vody.

 Během sezóny 

Jako lék na 10 dní na začátku sezóny. Poté 2 dny v týdnu po návratu domů ze závodu.

 1 až 2 dny v týdnu.
 
Hmotnost 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: