Z důvodu velké vytíženosti prosíme zákazníky, aby telefonické hovory omezili na nejnutnější. Děkujeme.

SALMOCOLIN-ADENO 1L

Neohodnoceno
Značka: Patron
Dostupnost Na skladě
Kód: 2027
298 Kč / ks 266,07 Kč bez DPH
SALMOCOLIN-ADENO 1L
Neohodnoceno
Značka: Patron

SALMOCOLIN-ADENO +   Adeno-Cola v holubech je jedinečnou a nejúčinnější kombinací přírodních rostlinných účinných látek a organických kyselin s prokázaným, výjimečně silným preventivním účinkem proti nepříznivé mikroflóře trávicího systému. Promyšlená synergická kombinace účinných látek umožnila vytvořit přípravek s extrémně širokým spektrem. Jeho mechanismus účinku není založen pouze na přímém účinku na patogenní bakterie. Snížením pH střevního obsahu významně stabilizuje prostředí celého zažívacího traktu.
Snížení pH pod 4,2 oslabuje a jasně omezuje růst patogenních bakterií, zejména těch nejnebezpečnějších: E. Coli, Salmonella Spp., Clostridium, Campylobacterium,což, jak ukazují výtěry, vede dokonce k jejich úplné eliminaci.
Minimalizuje výskyt syndromu ADENO-COLI , chrání před jeho náhlým a devastujícím průběhem u mladých holubů. Vysoký obsah aktivních fytochemikálií navíc zvyšuje sekreční a absorpční aktivity trávicího systému ptáků, stimuluje vývoj střevních klků a díky vysokému obsahu extraktu z echinacey zvyšuje imunitní odpověď místní imunity. Slitina SALMOCOLIN-ADENO +   Adeno-Cola v holubech zlepšuje hygienu vody, zvyšuje chuť k jídlu, stejně jako stravitelnost a vstřebávání živin. Produkt nemá absolutně žádné vedlejší účinky a při pravidelném používání rozhodně zlepšuje zdravotní stav celého stáda.

Dávkování:

- preparát může být podáván v průběhu celého roku (staré i mladé holuby)

15 ml / na 2 l vody 2 - 3 x v týdnu

- při změně krmného systému nebo odstavení holoubat

15 ml / na 2 l vody 3 - 4 x v týdnu

- v momentě poruchy trávení (vodnatého nebo zeleného trusu)

15 ml / na 2 l vody 4 - 5 x v týdnu po sobě jdoucích dnech

- Produkt nemá absolutně žádné vedlejší účinky a v případě správného dávkování nemá žádný vliv na zdravotní stav celého chovu.

Doporučení výrobce a prodejce:

- denně připravovat nový roztok preparátu a nepřekračovat předepsané dávky! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály pro holuby
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1.5 kg

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Nabízíme produkty značky PATRON. V této kategorii můžete pořídit kvalitní produkty pro holuby, doplňky stravy pro holuby, doplňkové krmiva, vitamíny, minerály, a další přípravky pro chov holubů od firmy Patron.

Podobné produkty

top form web 1536x1536 1
616,07 Kč bez DPH
690 Kč

Cena za posledních 30 dní  670kč

TopForm je výjimečný produkt, který zvyšuje letové výkony s minimálním vyhořením svalů a rychlou regenerací.

Kód: 3580
FUNGAMIX
FUNGAMIX
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na skladě
308,04 Kč bez DPH
345 Kč

je produkt určený pro holuby v období infekce tak i při prevenci vzniku  plísní.

Kód: 419
blu
256,20 Kč bez DPH
310 Kč

Vysoce kvalitní koupelová sůl, s rostlinou, extrakty s antiparazitárním účinkem a hořčíkem pro uvolnění svalů.

Kód: 3452
6626 holub uni 10 kg
Novinka
Holub Uni granule 10kg Energys
Momentálně nedostupné
160,71 Kč bez DPH
180 Kč

Kvalitní granulovaná směs s nižší energií, vhodná pro všechny kategorie holubů.

Kód: 3200
Mumm 400g - Rohnfried
355,36 Kč bez DPH
398 Kč

Výborný a ve vodě zcela rozpustný energetický přípravek pro holuby.

Kód: 227
11416 Avisana
258,04 Kč bez DPH
289 Kč

Avisana je aktivní produkt, který čistí sliznice nosu a očí, ran, ran a ohrožených míst.

Kód: 1931
4. Poza Pigeons Tea 300gr fata
Novinka
308,04 Kč bez DPH
345 Kč

Cena za posledních 30dní 345kč.

PIGEON's TEA, doplňkové krmivo pro holuby. Tento čaj nabídněte holubům, aby zůstali zdraví a v optimálním stavu. Pomáhá trávení, zlepšuje kondici a podporuje optimální metabolismus.

Kód: 5450
yellow drops
205,36 Kč bez DPH
230 Kč

Prevence Trichomonas a komplexu ornitózy.

Kód: 3804
protein
Novinka
723,21 Kč bez DPH
810 Kč

Jedná se o proteinový koncentrát doplněný o vitamíny, minerály, esenciální aminokyseliny, živné prvky pro pohybový aparát, kůži a peří...

Kód: 3631
OPTIMIN Holub 1000 ml Benefeed
131,25 Kč bez DPH
147 Kč

Vysoce účinná podpora imunitního systému
OPTIMIN je výborným doplňkem výživy zvířat v zajetí, která nemohou využít přirozeného výběru potravy

Kód: 136
energit holub
Energit 500ml
Na skladě
294,64 Kč bez DPH
330 Kč

ENERGIT obsahuje specifický komplex látek zvyšujících výkonnost poštovních holubů.

Kód: 1793
4. Poza Yellow Drink 1000ml
799,11 Kč bez DPH
895 Kč

Cena za posledních 30dní  895kč

Žlutý nápoj  1000ml.

Kód: 4754
4. Poza Wing Flex 600gr1
Novinka
526,79 Kč bez DPH
590 Kč

WING FLEX pomáhá udržovat zdraví osteoartikulárního systému. Onemocnění kloubů vedou ke snížené pohyblivosti, někdy i nevratně. Doplňkové krmivo pro holuby.

Kód: 5498
received 205347504647457
Novinka
od 102,68 Kč bez DPH
od 115 Kč

Sušené pivovarské kvasnice zajišťují přísun přírodních vitamínů skupiny B. Pivovarské kvasnice mají pozitivní vliv na trávení, růst a zvyšují odolnost proti nemocem a stresům. 

Kód: 2144/1 K
detox
Novinka
441,96 Kč bez DPH
495 Kč

Kompletní minerální doplněk s vysokou biologickou dostupností, s protizánětlivými, antiseptickými, antimikrobiálními a antiparazitickými vlastnostmi.

Kód: 3455
884 vegeta mix
Vegetamix 1l
Na skladě
250,89 Kč bez DPH
281 Kč
Kód: 2309