Objednávky průběžně odesíláme od 1 -3 prac. dnů. Telefonické hovory omezte prosím na nejnutnější. Děkujeme za pochopení

Čirok červený - Milo

Neohodnoceno
Značka: Fauna Hradil

Doplňkové krmivo pro holuby a exoty.

Varianta:
Dostupnost Na skladě Na skladě Na skladě Zvolte variantu
Kód: 311/10 311/5 K 311/25 Zvolte variantu
160 Kč / ks 90 Kč / ks 380 Kč / ks od 90 Kč / ks 142,86 Kč bez DPH 80,36 Kč bez DPH 339,29 Kč bez DPH od 80,36 Kč bez DPH
Čirok červený - Milo
Neohodnoceno
Značka: Fauna Hradil

Zrno čiroku má vysokou energetickou hodnotu, nízký obsah dusíkatých látek (asi 10 %), tuku (asi 2,8 %) i vlákniny (asi 3 %). Zrno těchto odrůd by se nemělo používat pro krmení mladé drůbeže, u které může způsobovat zpomalení růstu. Mladé rostliny obsahují v zelené hmotě kyanogenní glykosid durrnin.
Je však méně chutný, a proto se zkrmuje společně s jinými obilovinami. Vzhledem k omezeným zdrojům se čirok používá obvykle pouze k výrobě zobů pro ptactvo.

Doplňkové krmivo pro holuby a exoty .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

logo-fauna-hradil-rgb-2

V sortimentu našeho obchodu naleznete naše osvědčená krmiva pro holuby značky FAUNA HRADIL, které zahrnují nejnovější trendy a inovace v oblasti chovu ptactva. Jsme hrdí na to, že dodáváme komplexní sortiment včetně kompletních krmných směsí, kvalitních krmiv, granulí, gritů, vitamínů a minerálů, které jsou speciálně navrženy pro optimální péči a výživu vašich holubů a jiných exotických ptáků.

Produkty značky FAUNA HRADIL jsou vytvořeny s ohledem na potřeby chovatelů holubů a dlouholetou tradici kvality. Každý výrobek prochází pečlivým procesem vývoje a testování, aby bylo zaručeno, že splňuje nejvyšší standardy kvality a účinnosti. S našimi krmivy a produkty můžete mít jistotu, že vaši holubi dostanou všechny potřebné živiny pro optimální zdraví, kondici a výkon.

Naše špičkové krmné směsi pro holuby, jsou pečlivě vytvořeny s ohledem na specifické potřeby vašich chovanců. Tyto krmné směsi jsou bohaté na vitamíny, minerály a esenciální živiny, které jsou klíčové pro zdravý růst a optimální výkon vašich holubů.

Nabízíme kvalitní minerály pro holuby, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly vašim ptákům podporu, kterou potřebují pro udržení silných kostí, zdravého peří a celkové vitality. Jsou to nejlepší, co můžete pro své holuby udělat, a budou je držet v špičkové kondici.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich produktů nebo potřebujete poradit s výběrem toho nejlepšího pro vaše holuby či exoty, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli přinést vašim miláčkům tu nejlepší péči a podporu, kterou si zaslouží.

Podobné produkty

platki kukurydziane
Novinka
od 66,96 Kč bez DPH
od 75 Kč

Tepelně zpracované a dobře stravitelné energetické krmivo.

+ další
Kód: 3429/2-5
32487 pohanka neloupana
od 120,54 Kč bez DPH
od 135 Kč

Pohanka neloupaná ,určená jako krmivo pro holuby a exotické ptactvo . 

Vyberte hmotnost balení v kolonce varianta !

+ další
Kód: 761/5 K
Proso bílé
Proso bílé
Nutné objednat předem
od 111,61 Kč bez DPH
od 125 Kč

Bílé proso. Doplńkové krmivo pro papoušky.

Kód: 755/5 K
groch zolty
Hrách žlutý
Na skladě
od 93,75 Kč bez DPH
od 105 Kč

Hrách je velmi dobrým zdrojem bílkovin, sacharidů a vlákniny.

+ další
Kód: 3946/5 K
Lněné semínko
od 160,71 Kč bez DPH
od 180 Kč

Doplňkové krmivo pro holuby a exoty .

+ další
Kód: 302/5 K
pšenice
Tip
od 62,50 Kč bez DPH
od 70 Kč

Krmná surovina pro ptactvo a jiná zvířata.

Krmná pšenice vypěstovaná v České republiky. Spolehlivé krmivo pro krmení ptactva a hospodářských zvířat.

+ další
Kód: 1844/5 K
images
Novinka
Lesknice
Na skladě
od 165,18 Kč bez DPH
od 185 Kč

Lesknice.

+ další
Kód: 2039/5 K
Slunečnice velká žíhaná
od 116,07 Kč bez DPH
od 130 Kč

Slunečnice žíhaná velká vhodná pro papoušky.

+ další
Kód: 3744/3 K
Oves černý
Oves černý
Na skladě
od 89,29 Kč bez DPH
od 100 Kč

Vhodný pro výživu koní pro sport a chov, pro zvěř ,ptactvo

+ další
Kód: 3756/5 K
Paddy rýže
Paddy rýže
Na skladě
od 160,71 Kč bez DPH
od 180 Kč

Rýže je bohatá na škrob, který je charakterizován vysokou stravitelností.

+ další
Kód: 308/5 K
Chilli papričky sušené
od 40,18 Kč bez DPH
od 45 Kč

Chilli papričky sušené.

+ další
Kód: 3405/100
klasy
Novinka
31,25 Kč bez DPH
35 Kč
Kód: 2693
Ostropestřec mariánský
od 133,93 Kč bez DPH
od 150 Kč

Ostropestřec mariánský je v spojován s výraznými pozitivními účinky na organismus, především na játra.

+ další
Kód: 317/3 K
Vikev
Vikev
Na skladě
od 165,18 Kč bez DPH
od 185 Kč
+ další
Kód: 3032/5 K
šrot
Pšeničný šrot
Momentálně nedostupné
od 58,93 Kč bez DPH
od 66 Kč

Hmotnost vyberte v kolonce - zvolte variantu

Kód: 3110/5 K
Fazole mungo
Fazole mungo
Na skladě
od 225,89 Kč bez DPH
od 253 Kč

Fazole jsou výborným zdrojem bílkovin, vápníku, hořčíku, železa, draslíku, vlákniny a téměř všech vitaminů skupiny B

+ další
Kód: 665/5 K